Bady

06.10.2020

Devítiletý Bady přišel pod spolek z Karvinského útulku. Hrozil mu nepěkný osud, vzhledem k tomu, že se tamní zaměstnanci báli i jen vlézt k němu do kotce. Obavy se zdály neopodstatněné, Bady se stal od první chvíle spolkovým miláčkem a byl připraven hledat domov. Brzy našel, ale páneček, bohužel, zemřel, a tak se ocitl znovu u nás. Našel novou paničku. Zpočátku se zdálo, že se na Badyho usmálo štěstí, ale brzy zřejmě začal paničce překážet v jejích nových "zájmech" a z veselého psa se stal zanedbaný uzlík neštěstí - nevenčený, krmený převážně rohlíky a s neřešenými zdravotními problémy. V tomto stavu Bady skončil opět u nás - kvůli věku a zdravotním obtížím už nehledal domov, ale laskavou doživotní péči pod spolkem. Nyní si užívá skvělý důchod se psí kamarádkou a s výbornou péčí dvounohých pečovatelů, kterým za Bada mnohokrát děkujeme.