Čiko

16.03.2021

Rasa: rotvajler
Věk: 6 let
Snášenlivost se psy: potřeba vyzkoušet, ale pravděpodobně s přátelským ano, na velkou fenu je zvyklý
Vhodný k dětem: k větším

Čiko se do spolku dostal společně s Corou. Jejich majitelé se rozvedli a hafany nechali na starost rodičům. Ti péči o ně nezvládali a tak tu máme výsledek tohoto už, bohužel, klasického příběhu. Duo přijelo s propadlým očkováním a ve špatné kondici - nyní už jsou v pořádku, a nic jim nebrání jít do nového domova.

Čiko je pořádný kus hafana - už na pohled pěkný medvěd s přátelskou povahou. Je to aktivní kluk, který bude jistě potřebovat trénink a nějaké vyžití. Po dobrém s ním jakýkoli trénink půjde velmi snadno, po zlém jistě ne jako u každého rtw. Je dobře ovladatelný. Za pamlsek by se naučil snad i mluvit. :) Čiko by se hodil spíše k domku se zahradou, ale s přístupem dovnitř, aby mohl být co nejvíce se svým člověkem. Je to ideální parťák pro akčnějšího pánečka.