Bety

Snášenlivost se psy: psi - Ano, feny - Ano
Vhodná k dětem: Ano

LZE I DO SPOLKEM HRAZENÉ DOŽIVOTNÍ PÉČE

Betynku můžete znát z kauzy Hrozňatov: sedm psů zanechal majitel v lese puštěné na volno a odešel. Březí fenka se na jaře dostala do našeho spolku a porodila krásné malé chlupáče (všichni jsou již šťastní v nových domovech). Po porodu bylo nutné začít řešit Betynčiny nohy, které už na pohled nefungují jak mají. Bohužel se ukázalo, že diagnózou je degenerativní myelopatie. Je nám jasné, že na takového pejska (i když neskutečně milého na všechno a na všechny) nebudou stát zástupy zájemců. Přesto nechceme Betynce upírat možnost prožít zbytek života v domově, kde by přece jen mohla dostat více pozornosti než u nás. Pokud víte, co tato nemoc bude obnášet a máte možnosti a odhodlání udělat skvělý skutek, přijeďte se na Betynku podívat - ona Vám sama ukáže, jak úžasná a plná chuti do života je.